Apigenina- flawonoid z nasion selera naciowego Yango

  suplement diety

  Pamięć, koncentracja, układ sercowo naczyniowy.
  39,00 zł
  Opinie (0)
  Ilość:
  Apigenina ekstrakt z nasion selera naciowego!

  Co to są flkawonoidy?
  Apigenina to nader silny flawonoid.

  Flawonoidy to grupa metabolitów roślinnych, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością ze względu na swoje działanie przeciwutleniające. Cząsteczki te znajdują się w wielu owocach i warzywach, w których pełnią kilka funkcji. Między innymi są to pigmenty niezbędne w produkcji kolorów potrzebnych do przyciągania owadów zapylających. W roślinach wyższego rzędu flawonoidy pełnią ważną rolę w filtracji UV, wiązaniu azotu, hamowaniu cyklu komórkowego oraz jako przekaźniki chemiczne.
  Rola antyoksydantów w organizmie

  Przeciwutleniacze obejmują szerokie spektrum cząsteczek, które chronią inne związki chemiczne przed procesem zwanym utlenianiem, lub stresem oksydacyjnym. Utlenianie może uszkodzić ważne części komórek człowieka, w tym DNA oraz inne białka odpowiedzialne za wiele procesów zachodzących w organizmie. Cząsteczki takie jak DNA potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania komórek. Jeśli zbyt wiele zostanie uszkodzonych, komórka może źle funkcjonować lub nawet umrzeć. Dlatego ważne są przeciwutleniacze – mogą one zapobiec lub zmniejszyć podobne szkody. W organizmie niekontrolowane utlenianie jest zwykle powodowane przez wysoce reaktywne cząsteczki zwane wolnymi rodnikami.

  Opis

  Cechy produktu
  Bez wypełniaczy
  Polska firma
  Standaryzowany
  Vegan
  Składnik aktywny1 kapsułka

  Nasiona selera - ekstrakt

   w tym apigenina (0,8%)

  390 mg

  3,12 mg

  Zalecane dawkowanie: Jedna kapsułka, raz dziennie

  Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. 

  Skład: Ekstrakt z nasion selera naciowego standaryzowany na zawartość min. 0,8% apigeniny. Skład kapsułki: Celuloza roślinna.

  Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. 

  Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 43,2 g.


  Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
  Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

  Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/01/07/SD/ED9F0B

  • Model: suplement diety
  • Producent: Yango

  Zobacz też

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)