Boswellia Serrata Kadzidłowiec indyjski ekstrakt 90 kapsułek Pharmovit

  suplement diety

  36,99 zł
  Opinie (0)
  Ilość:
  Boswellia Serrata Kadzidłowiec indyjski ekstrakt, opakowanie 90 kapsułek.

  Produkt wolny od chemii.  Kadzidłowiec  indyjski (Boswellia Serrata) wedle najnowszych badań, pomaga zachować zdrowie i elastyczność stawów. Wspomaga funkcjonowanie prawidłowe przewodu pokarmowego oraz zdrowie płuc. Kadzidłowiec jest pomocny również w naturalnej ochronie układu krążenia. W przypadkach zachwianej równowagi cholesterolu i trójglicerydów, oraz wspiera funkcje serca.

  Skład: Składniki

  Ekstrakt z żywicy kadzidłowca standaryzowany na 65% kwasu bosweliowego; otoczka kapsułki: żelatyna; mikronizowane wytłoki jabłkowe
  Składniki w porcji dziennej 2 kapsułki

  Ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) 700,00 mg

  - w tym kwas bosweliowy 455,00 mg

  Mikronizowane wytłoki jabłkowe 180,00 mg

  Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

  Sposób spożycia:
  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.
  Warunki przechowywania

  Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  Środki ostrożności

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.  Zobacz też

  Zapisz opinię

  Informacja: Nie używaj znaczników HTML przy wprowadzaniu tekstu.
    

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)