Endokrinol (Endokrynol) krem żel 50ml

  kremy

  Tarczyca, (Щитоподібна залоза)
  46,90 zł
  Opinie (0)
  Ilość:

  Nowoczesna formuła kremu Endokrinol (Endokrynol) o najwyższej zawartości składników roślinnych.

  Krem Endokrinol składa się z kompleksu naturalnych składników: wyciągów z pięciornika, siemienia lnianego i gwiaździstego.
  Właściwości składników aktywnych kremu Endokrynol:
  Pięciornik biały - o jego przydatnych właściwościach decyduje unikalny skład chemiczny, stosunkowo dobrze zbadany obecnie.

  Wszystkie części rośliny zawierają glikozydy, saponiny, kwasy fenolokarboksylowe, flawonoidy, aminokwasy i są koncentratem mikro i makroelementów. Wysoką przepuszczalność naczyniową i komórkową substancji biologicznie czynnych w pięciorniku białym tłumaczy się interakcją tych substancji z białkami błon komórkowych i barierami naczyniowo-tkankowymi. Niedawno rosyjscy naukowcy zaproponowali tę roślinę jako środek promujący normalizację tarczycy.
  Siemienie gwiazdziste - wykorzystuje się nadziemną część rośliny, która zawiera witaminę E, kwas askorbinowy (witamina C), karoten, garbniki.

  W medycynie ludowej roślina stosowana jest przy chorobach tarczycy wewnętrznie (sałatki, napary) i zewnętrznie (okłady). Kompresy mają na celu zmiękczenie (upłynnienie) wysięku pęcherzyków tarczycy, rozpuszczenie guzków, wyeliminowanie zastoju limfatycznego.

  Siemienie lniane - stosuje się kwitnące wierzchołki ziela, zawierające alkaloidy, glikozydy flawonowe, saponiny, kwasy organiczne.
  Olej z owoców palmy olejowej - posiada wysokie stężenie prowitaminy A (karotenoidy) i witaminy E (tokoferole i tokotrienole), które działają antyoksydacyjnie. Aktywuje metabolizm lipidów w skórze.

  Ekstrakt olejowy z galerii mellonella - silny immunomodulator, zawierający wolne aminokwasy i kwasy tłuszczowe, pomaga zmniejszyć obrzęki, zmniejszyć ból i napięcie mięśni. Doskonały przewodnik substancji aktywnych przez barierę skóry.

  Naturalne oleje eteryczne (grejpfrut, kapusta, geranium, bergamotka, szałwia muszkatołowa) działają przeciwzapalnie, obkurczająco, immunomodulująco, regulują stan hormonalny. W połączeniu z ekstraktem olejowym z galerii mellonella służy jako nośnik substancji biologicznie czynnych.

  Wskazania do stosowania: pogorszenie stanu skóry szyi, zmniejszenie napięcia skóry, krem nie zawiera hormonów.

  Instrukcja użytkowania: krem wciera się w szyję w niewielkich ilościach raz lub dwa razy dziennie. Optymalny przebieg stosowania wynosi 1 miesiąc lub dłużej.
  • Model: kremy

  Zobacz też

  Zapisz opinię

  Informacja: Nie używaj znaczników HTML przy wprowadzaniu tekstu.
    

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)