Gripaxin C37-krople doustne 30ml Asepta

  suplement diety

  Idealne na porę jesienno-zimową i zimowo-wiosenną.
  59,99 zł
  Opinie (0)
  Ilość:

  Opis:

  Gripaxin C37 30ml – naturalna formuła 3 olejków eterycznych


  Gripaxin C37 – Ochrona wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym i zimowo-wiosennym.

  Zastosowanie i właściwości

  Gripaxin C37 to suplement diety i połączenie olejków z majeranku, bazylii, cynamonowca kamforowego oraz ekstraktu z czystka, dzięki temu ma szerokie właściwości.

  Łagodzi odczucie suchości gardła, zwłaszcza w czasie przełykania.

  Wzmaga wydzielanie śluzu, zwłaszcza przez błony śluzowe górnych dróg oddechowych, nawilżając gardło

  Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych dzięki naturalnym olejkom eterycznym

  Uwagi

  Sposób użycia

  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować u dzieci.

  Dobre rezultaty daje rozcieńczanie w maślance, jogurcie lub kefirze. Można przyjmować olejek z serkiem homogenizowanym lub z przetartymi zupami. W czasie stosowania Gripaxinu C37 należy zwiększyć ilość spożywanych płynów. Aby dodatkowo wzmocnić florę jelitową należy podczas przyjmowania Gripaxinu C37 spożywać produkty powstałe w wyniku skwaszenia mleka (kefir, jogurt, maślanka) lub kapustę kiszoną itp.

  SKŁADNIKI: oliwa z oliwek; olejek z majeranku (Origanum majorana) 10%; olejek z bazylii (Ocimum basilicum L) 4%; olejek z cynamonowca kamforowego (Cinnamomum Camphora L.) 1%; ekstrakt z czystka (Cistus Incanus).

  Zawartość składników: 1 kropla 8 kropli 12 kropli 36 kropli
  Olejek z majeranku 1,46 mg 11,72 mg 17,58 mg 52,74 mg
  Olejek z bazylii 0,57 mg 4,69 mg 10,97 mg 32,91 mg

  Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  OSTRZEŻENIA:

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

  Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby zażywające leki powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem preparatu.

  W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyj je dużą ilością czystej bieżącej wody, przez co najmniej 10 minut. Bezzwłocznie skontaktuj się z lekarzem.

  Osoby o skłonnościach do alergii powinny przed spożyciem preparatu sprawdzić, czy nie wystąpi alergia, rozpoczynając od 1 aplikacji doustnej i stopniowo, jeśli nie wystąpi alergia zwiększyć ilość aplikacji nie przekraczając zalecanej porcji dziennej.

  Olejek z majeranku

  W historii Grecji majeranek był symbolem szczęścia , zwanym „radością gór”. W okresie renesansu popularne były saszetki z majerankiem, które noszono na piersi jako medykament na drogi oddechowe– już wówczas duże znaczenie wiązano z aromatycznymi właściwościami ziela. Jednak dopiero wynalezienie metody destylacji, pozwalające na wyizolowanie cennych związków lotnych z liści, pozwoliło na maksymalizację potencjału terapeutycznego Origanum majorana. Olejek z majeranku działa osłaniająco, przynosi ulgę, łagodząco szczególnie na górne drogi oddechowe, ma właściwości uspokajające i rozluźniające.

  Olejek z bazylii

  Roślina ta jest uprawiana w dużych ilościach w różnych regionach i jest szeroko stosowana w tradycyjnej medycynie irańskiej jako zioło kulinarne i dobrze znane źródło środków aromatyzujących. Ze względu na wysoką zawartość fitozwiązków, takich jak związki fenolowe i olejki eteryczne, takie jak estragol, linalool i eugenol bazylia ma szerokie właściwości farmakologiczne. Pozytywnie wpływa na poziom cukru we krwi, układ immunologiczny, moczowy, nerwowy, krążenia i trawienny organizmu.

  Olejek z cynamonowca kamforowego

  Gatunek drzewa należący do rodziny wawrzynowatych (Lauraceae). Występuje w południowych Chinach, na Tajwanie, Japonii oraz w Wietnamie. Gatunek długowieczny, żyje do 1000 lat. Przez starożytnych Chińczyków był uważany za drzewo życia. Cynamonowiec kamforowy jest źródłem kamfory. Kamforę stosuje się jako środek pobudzający centralny system nerwowy i serce. Stymuluje krążenie krwi w organizmie i ułatwia oddychanie. Na zachodzie, głównie w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych, składniki te określa się mianem nutraceutyków (ang. nutraceuticals), czyli substancji wzbogacających, które mogą działać prozdrowotnie. Według badań uczestniczą one zarówno w procesach naprawczych w organizmie, jak i adaptacyjnych.

  Ekstrakt z czystka

  Pochodzi ze śródziemnomorskich regionów Europy Południowej i Afryki Północnej. To roślina zielna bogata różne związki polifenolowe, w szczególności kwasy fenolowe (kwas galusowy, kwas elagowy, kwas p-kumarowy), flawonoidy (kwercetyna, hiperozyd, rutyna), fitosterole, śluzy i garbniki, a także olejki eteryczne i żywice. Zawartość związków fenolowych jest głównie odpowiedzialna za ich działanie przeciwutleniające, antyoksydacyjne i zdolność wymiatania wolnych rodników.

  Dystrybutor: ASEPTA mgr Dariusz Wąsikiewicz, ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała
  • Model: suplement diety

  Zobacz też

  Zapisz opinię

  Informacja: Nie używaj znaczników HTML przy wprowadzaniu tekstu.
    

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)