Otulin NaturSpray 30ml na gardło Herbal Monasterium

  wyrób medyczny

  Gardło, krtań...
  14,99 zł
  Opinie (0)
  Ilość:
  Otulin NaturSpray NA GARDŁO to  wyrób medyczny, który skutecznie otula bolące gardło.

  Wyróżnia się przyjemnym malinowym smakiem. Nie zawiera wyciągów alkoholowych, dlatego nie podrażnia wrażliwej śluzówki gardła i jamy ustnej. Preparat rozpyla się w postaci mgiełki, a ruchomy dozownik umożliwia wygodną aplikację.
  Otulin NaturSpray NA GARDŁO jest wyrobem medycznym, który wspomaga leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła spowodowanych przez infekcje.
  Opracowany z myślą o potrzebach kobiet w ciąży, karmiących piersią, oraz małych dzieci powyżej 1 r.ż.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Przed pierwszym użyciem należy kilkukrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Po każdym użyciu wyrobu, końcówkę należy umyć pod bieżącą wodą i delikatnie osuszyć. Należy umieścić aplikator w jamie ustnej i naciskając rozpylić w kierunku gardła. Stosować po posiłku.
  Dzieci powyżej 1 roku życia do 3 lat: zaleca się stosować 1 do 3 razy dziennie po 1-2 dawki jednorazowo.
  Dzieci w wieku od 4 do 12 lat zaleca się 1- 4 razy dziennie po 1-2 dawki.
  Powyżej 12 go roku życia i dorośli zaleca się 3-6 razy dziennie po 2-6 dawek.

  SKŁADNIKI
  Ilość składników aktywnych w 1 dozowaniu (100 µl): kwas hialuronowy 0,09 µl, ekstrakt z plechy porostu islandzkiego 0,05 µl, ekstrakt z prawoślazu 0,05 µl, ekstrakt z liści aloesu 0,05 µl. Pozostałe składniki: woda demineralizowana, gliceryna, naturalny aromat malinowy, sukraloza, sorbinian potasu.

  WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w temperaturze 5°C-25°C w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności. Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania.

  UWAGI
  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu. Unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości zaprzestać stosowania. Nie należy używać po upływie terminu ważności. Każdy poważny incydent związany z wyrobem medycznym należy zgłosić producentowi i właściwemu organowi państwa członkowskiego, w którym użytkownik lub pacjent mają miejsce zamieszkania. Ze względów higienicznych oraz w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji, jedno opakowanie należy przeznaczyć dla jednej osoby.
  Ważne informacje dotyczące wyrobu medycznego

  To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
  • Model: wyrób medyczny

  Zobacz też

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)