Regulator Homocysteiny 60 kapsułek Aliness

  suplement diety

  Reguluje poziom homocysteiny przez co wpływa na prawidłowy stan układu krążenia...
  69,90 zł
  Opinie (0)
  Ilość:

  Regulator Homocysteiny, opakowanie 60k.

  Składniki

  Ilość w kapsułce

  %RWS

  Ilość w dwóch kapsułkach

  %RWS

  Witamina B2

  (jako 5-fosforan ryboflawiny)

  20 mg

  1785,5%

  40mg

  3571%

  Witamina B6

  (jako 5-fosforan pirydoksalu)

  9 mg

  643%

  18 mg

  1286%

  Kwas foliowy

  (jako 5-metylotetrahydrofolian)

  300 mcg

  150%

  600 mcg

  300%

  Witamina B12, w tym:

  50 mcg

  2000%

  100 mcg

  4000%

  metylokobalamina

  25 mcg

  -

  50 mcg

  -

  adenozylokobalamina

  25 mcg

  -

  50 mcg

  -

  Trimetyloglicyna

  (TMG)

  400 mg

  -

  800 mg

  -

  Cholina

  (jako VitaCholine™)

  125 mg

  -

  250 mg

  -

  N-acetylo-L-cysteina

  (NAC)

  100 mg

  -

  200 mg

  -

  Składniki: trimetyloglicyna (TMG), dwuwinian choliny, N-acetylo-L-cysteina, 5-fosforan ryboflawiny, 5-fosforan pirydoksalu, sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego, metylokobalamina, adenozylokobalamina, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (substancja wiążąca).

  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka, dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

  Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  Zawartość opakowania: 60 kapsułek (30 dziennych porcji)

  Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.


  Suplement diety REGULATOR HOMOCYSTEINY to oryginalna formuła oparta o składniki pomagające kompleksowo zadbać o właściwy poziom homocysteiny we krwi.

  Homocysteina jest jednym z metabolitów L-metioniny. Podwyższony poziom homocysteiny we krwi jest istotnym czynnikiem ryzyka chorób serca i układu krwionośnego (choroba miażdżycowa). Dlatego w profilaktyce chorób serca i naczyń krwionośnych istotne jest kontrolowanie tego niepożądanego składnika i utrzymywanie go na możliwie niskim poziomie we krwi.

  Dzięki obecności witamin z grupy B oraz choliny VitaCholine™, REGULATOR HOMOCYSTEINY to znakomite narzędzie w walce z nadmiernym poziomem homocysteiny. Aby zoptymalizować działanie preparatu, w formulacji wykorzystano jedynie aktywne postacie witamin: fosforany witamin B2 i B6 oraz witaminę B12 w dwóch najlepiej przyswajalnych formach – jako adenozylokobalaminę i metylokobalaminę, a także kwas foliowy w postaci opatentowanego, dobrze przyswajalnego 5-metylotetrahydrofolianu Quatrefolic®. Ponadto dla osiągnięcia synergicznego efektu działania, skład wzbogacono o trimetyloglicynę, N-acetylo-L-cysteinę.

  REGULATOR HOMOCYSTEINY nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi produkt odpowiedni dla wegan.

  Produkt nie zawiera żadnych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.

  Działanie: foliany, witamina B6, witamina B12 oraz cholina przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny.  SygnaturaZdrowia to projekt stworzony w 2014 r przez Sebastiana Sarnowicza. Terapeutę, skupiającego się na holistycznym podejściu do zdrowia. Jest on certyfikowanym konsultantem II stopnia Medycyny Komórkowej oraz Totalnej Biologii. Od 6 lat edukuje poprzez liczne szkolenia, wykłady i webinaria w zakresie prawidłowej suplementacji.

  SygnaturaZdrowia by Aliness to innowacyjna seria produktów oparta na najnowszych badaniach naukowych oraz najwyższej jakości składnikach. Powstała w kooperacji z technologami marki Aliness – lidera oferującego innowacyjne suplementy diety.

  Quatrefolic® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Gnosis S.p.A.

  VitaCholine® jest znakiem towarowym firmy Balchem Corporation.  MEDICALINE
  Konrad Malitka

  OSTRÓWIEC 150

  • Model: suplement diety
  • Producent:Aliness

  Zobacz też

   Zapisz opinię

   Informacja: Nie używaj znaczników HTML przy wprowadzaniu tekstu.
     

   Termin realizacji zamówienia

   (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)