Srebro koloidalne na zatoki (spray)

  Wyrób medyczny

  14,89 zł
  Opinie (1)
  Ilość:

  Srebro koloidalne Ag10 na zatoki w sprayu

  Działanie:Srebro koloidalne » AG10 Zatoki spray do nosa ułatwia walkę z zapaleniem zatok i katarem. Srebro koloidalne działa jak antybiotyk, wykazuje działanie wirusobójcze i grzybobójcze.
  Zastosowanie: Srebro koloidalne AG10 Zatoki przeznaczone jest do stosowania w trakcie zapalenia zatok przynosowych, nieżycie nosa.
  Może ono być stosowane u dzieci przez okres 3-5 dni, u dorosłych 7-10 dni.
  Wyrób przeznaczony jest do terapii uzupełniającej, nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi
  W przypadku wątpliwości dot. zastosowania lub konieczności dłuższego zastosowania, bądź w przypadku braku poprawy stanu zdrowia, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą

  Skład: woda dejonizowana, srebro koloidalne, wyrób zawiera 10ppm srebra

  Sposób użycia: Po dokładnym oczyszczeniu nosa, aplikować do każdego otworu nosowego po 3 dawki dorośli, po 2 dawki- dzieci. Stosować 3 razy dziennie.
  Wyrób przeznaczony do stosowania miejscowo w jamie nosowej, do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi ust. Nie połykać. Jeżeli podczas stosowania wystąpią działania niepożądane, zaprzestać stosowania i skontaktować się z lekarzem.
   
  Przeciwwskazania:
  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na srebro. Nie stosować u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy nosowej oraz po zabiegach laryngologicznych. Nie stosować u dzieci poniżej 6 r.ż., u  kobiet w ciąży lub w okresie karmienia piersią.
   
  Sposób przechowywania: przechowywać w pozycji pionowej w orginalnym opakowaniau, chronić przed światłem i wpływem wysokich temperatur, najlepiej w zacienionym miejscu w temp. nie wyższej niż 25C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci
  Objętość opakowania: 15 ml, opakowanie z aplikatorem

  Producent: NELFARMA Sp z.o.o, Czeladź, Polska

  • Dostępność: Pre-order
  • Model: Wyrób medyczny
  • Producent: Nelpharma

  Zobacz też

  Zapisz opinię

  Informacja: Nie używaj znaczników HTML przy wprowadzaniu tekstu.
    

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)