Syli Farm- dyskomfort trawienny

  suplement diety

  29,50 zł
  Opinie (0)

  Syli Farm - dyskomfort trawienny

  Syli Farm to preparat w postaci płynu na bazie ostropestu oraz karczocha. Stworzony został dla osób potrzebujących wsparcia w obrębie układu trawiennego, np. pełność i ciężkość po jedzeniu, dyskomfort w jamie brzusznej, wzdęcia, odbijania.
  Sposób spożycia: 2 razy dziennie 1 łyżeczka (5 ml) po jedzeniu.

  SyliFarm jest wodno-glicerolowym wyciągiem z nasion ostropestu plamistego (Sylibum marianum) oraz karczocha (Cynara scolymus).
  Dawka preparatu 5 ml zawiera:
  - sylimaryna 140 mg
  - cynaryna 20 mg
  - substancje pomocnicze sorbinian potasu (subst. konserwująca).

  Preparat może być stosowany przez diabetyków.

  Zawartosć opakowania: 100 ml.

  Producent: Invent Farm Sp. z o.o.

  PREPARAT MOŻE BYĆ STOSOWANY PRZEZ DIABETYKÓW

  Maksymalna porcja dzienna wynosi 5 ml. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zróżnicowaną dietę. Uwaga: Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Przechowywanie: Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

  • Model: suplement diety

  Zobacz też

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)