Chitobon - pomoc w odchudzaniu

  suplement diety

  33,90 zł
  Opinie (0)
  Ilość:

  Prparat Chitobon polecany jest dla osób odchudzających się oraz mających zaburzoną fizjologię poziomu chlesterolu
  Jednym ze składników Chitobonu jest chitosan wiążący tłuszcze i uniemożliwiający ich wchłanianie z przewodu pokarmowego.
  Zmniejsza to kaloryczność posiłków, jak również ogranicza wchłanianie tłuszczy z przewodu pokarmowego. Drugim ze składników
  jest naturalny chrom pochodzący z drożdży, reguluje on metabolizm glukozy w organizmie, zmniejszając ilość zjadanych słodyczy.

  .

  W przypadku dłuższego stosowania należy podawać preparaty zawierające witaminy A, D3, E. Preparaty witaminowe oraz leki nalezy zażywać 2 godziny przed lub po zastosowaniu Chitobonu.

  Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu i skorupiaki morskie. Nie stosować w okresie ciąży, karmienia piersią i u dzieci.

  Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (9 kapsułek) zawiera: Chitosan (ze skorupiaków) 4,5 g, chrom organiczny 90mcg czystego chromu Zalecane spożycie: Spożywać 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki 20 min. przed jedzeniem popijając 1 szklanką wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi. Przeciwwskazania: Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu oraz skorupiaki morskie, a także w okresie ciąży i laktacji. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

  Opakowanie: 60 kapsułek. Producent:Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, ul. Stawowa 23, 34-300 Żywiec

  • Model: suplement diety
  • Producent: Bonimed

  Zobacz też

  Zapisz opinię

  Informacja: Nie używaj znaczników HTML przy wprowadzaniu tekstu.
    

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)