Borututu 20 saszetek zioła (Cochlospermum angolensis)

  suplement diety

  33,99 zł
  Opinie (2)
  (Cochlospermum angolensis), Borututu korzeń, drzewo w centralnej Afryce. Poznane i rozpropagowane przez  Portugalczyka – Julio de Sousa Lopesa.
  Zobacz też tu:https://herbapis.pl/borututu-ziola-z-czarnego-ladu-150g

  Odtoksycznia i oczyszcza  ze szkodliwych metabolitów na przykład, między innymi  po spożyciu alkoholu.

  Opakowanie 20saszetek.


  Ogromną wagę przykłada się także do suszenia korzeni w naturalnych warunkach, a także do ich przechowywania. Do sprzedaży kierowany jest susz po poddaniu go odpowiednim testom, tak by jego stosowanie było bezpieczne i przyniosło jak najwięcej korzyści.

  Przygotowanie naparu: saszetkę (1,2g) zalać szklanką (200ml) wrzącej wody, parzyć przez 10 min. Pić 1 szklankę 2-4 razy dziennie.

  Stosowanie: 1 szklanka 2 x dziennie (rano 1 godzinę przed śniadaniem i wieczorem tuż przed snem). Profilaktycznie przez minimum 2 miesiące lub 2 razy w roku

  Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.

  Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

  Producent: BORUTUTU CHA DE SAUDE LDA, Portugalia
  • Dostępność: Na stanie
  • Model: suplement diety
  • Producent: Kenay A.G.

  Zobacz też

  Termin realizacji zamówienia

  (Termin realizacji do 7 dni roboczych.)